Doraleous and Associates

Jedna z tých leších vecí, čo som stretol vo vodách itnernetu v priebehu mojej ročnej odmlky – YouTube seriál pre milovníkov fantasy a RPG. Ak ste niekedy v živote prečítali nejakú fantasy knihu alebo videli film, ak ste niekedy hrali RPG hry na počítači alebo nebodaj stolové hry typu Dungeons & Dragons alebo Dračí Doupě… toto budete milovať (v angličtine):

Doraleous and Associates – YouTube Channel

Je to vtipné, je to presné a veľmi často je to absurdné – rovnako, ako žáner, ktorý popisuje (a to nemyslím nijak v zlom – sám som veľký fanúšik fantasy tvorby, nech sa jedná o počítačové hry, stolné hry, knihy či filmy).

A musím sa priznať, že niekedy mi absurdnosť dialógov veľmi silno pripomína výčiny mojich kamarátov a kamarátiek v časoch, keď som sám slúžil ako pán jaskyne v mnohých kampaniach vo svete Dračího Doupěte.

Možno sa tam nájdete aj vy – ale aj keď nie, ak máte radi fantasy, hrdinské činy a rozsiahle vojnové kampane, Doralous and Associates vám ponúkne trochu iný pohľad na celú vec. Podľad, ktorý vás takmer zaručene pobaví.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s