Piate skúškové

Máme dnes štrnásty január a to je dátum, ktorý nám vedenie fakulty stanovilo ako koniec výuky v zimnom semestri. V pondelok začína skúškové.

Musím ale povedať, že toto skúškové bude podľa všetkého ľahké – mám len 5 skúšok a jeden kvalifikovaný zápočet. Menovite sú to predmety Organizácia a spracovanie dát, Databázové systémy, Pravdepodobnosť a štatistika, Programovanie v C++, Počítačové siete a Softwareová prax.

A našťastie sa páni doktori uráčili vypísať aj nejaké predtermíny – tento týždeň som tak mohol absolvovať dve skúšky. Boli to databázy a OZD a na moje veľké počudovanie som obe urobil na dvojky. Obzvlášť v prípade databáz ma tento výsledok prekvapil, pretože po odovzdaní riešenia som mal pocit, že som tam toho veľa nenapísal.

Ale nesťažujem sa – dva predmety mám z krku, zostávajú prakticky 3 (softwareovú prax nepočítam). A na tieto tri skúšky mám 4 týždne, čo by malo byť naozaj dostačujúce množstvo času.

Môžem len dúfať, že moja pozitívna bilancia vydrží – uvidíme budúci týždeň, kedy mám zapísaný test z C++, skúšku z C++ a aj skúšku zo sietí. Nezostáva mi len nič iné, ako sa snažiť a držať si palce 🙂

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s