Pražský týždenník 6, 7

Tak ubehli ďalšie dva týždne a tak je čas na ďalšie pravdelné zhrnutie života v Prahe. Tieto týždne sa relatívne vliekli, ale boli v nich schované aj niektoré veľmi príjemné momenty.

 

Čo sa týka školy, radšej to nechajme tak. Škola stojí (žiaľ), boli písomky, budú písmky, blížia sa skúšku. Treba možno podotknúť, že som si povedal, že sa začínam pravidelne a poctivo učiť. Snáď mi to vydrží. 😉

 

Čo sa týka života, boli to celkom fajn dva týždne. Opäť som bol v kine, na dvoch filmoch: James Bond: Quantum of Solace a Madagascar: Escape 2 Africa. Je veľmi jednoduché vybrať z týchto dvoch to lepšie. Na celej čiare tu vyhráva Madagascar. Nie som veľký fanúšik Bonda, ale musím povedať, že QoS ma hlboko sklamalo. Za tú hodinu a trištvrte som vlastne ani nepochopil, o čo tam išlo. Je možné, žo to bolo kvôli tomu, že som nevidel predchádzajúci diel. Ale aj tak išlo o jeden z tých slabých filmov.

 

Madagascar je však čosi celkom iné. Jeden z mála filmov, kde bol druhý diel lepší ako prvý. Už pôvodný film sa mi veľmi páčil, ale dvojka bola priam geniálna. Tak som sa už dlho nenasmial. Fakt film, ktorý sa oplatí pozrieť si v kine. Zážitok.

 

Taktiež som si prvý raz v živote “zahral” biliard. V úvodzovkách preto, že prvý raz sa biliard nedá hrať. Dá sa maximálne skúšať. 🙂 Nešlo mi to, ale veľmi sa mi to zapáčilo. Už sa teším na ďalší session.

Reklamy

One thought on “Pražský týždenník 6, 7

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s