Pražský týždenník, číslo 3

Naozaj už ubehol ďalší týždeň? No, ako tak pozerám do kalendára, bude to tak. Ak sa nemýli kalendár. A s ďalším týždňom je tu aj ďalšie vydanie “Týždenníka”.

 

Keď sa obzriem dozadu na uplynulý týždeň, ani to toľko nebolelo, veď bol o jeden deň kratší. Teda o jeden vyučovací deň, nie o tú jednotku času. V stredu sme boli imatrikulovaní (čiže nás zapísali do matriky; to bu jeden ani nepovedal, čo?) a výuka bola zrušená. Štvrtok a piatok ubehli rýchlo, hlavne kvôli tomu, že v nich nie je nič dlhé a nudné, zaujimavé prednášky a cviká.

 

Víkend bol samozrejme príliš krátky, ale aspoň sa vydarilo počasie. S Kocim sme si zašli na obed, a v sobotu sme sa prešli aj na Bielej hore. Svietilo slnko, ľudia boli vonku a užívali si posledné teplé dni tohto roka. A my nápodobne.

 

Pondelok ubehol ani neviem ako (teda viem – hral som sa Sacred 2), keďže v ňom mám len dvojhodinovku angličtiny, naproti tomu dnešok sa vliekol. Za všetko môže hlavne prednáška z počítačových a operačných systémov, ktorá dve a štvrť hodiny a je totálne odveci. A samozrejme matematická analýza, na ktorej som mal problém stíhať písať, nieto ešte rozmýšľať nad preberaným. Takže ma čaká veselý víkend s matematickou analýzou. Ale nič to, za vzdelanie sa platí, a nie len peniazmi. Oveľa viac odovzdáte školstvu v podobe svojho času. Budeme sa s tým asi musieť zmieriť.

 

A tak je tu opäť utorok večer a ja práve dopisujem tento článok. Vyhliada na budúci týždeň je celkom pozitívna – v utorok je sviatok, takže možno si spravi´m štvordňový víkend. Veď jeden nikdy nevie. 😉

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s