Oni tuším nie sú normálni…

… v tej škole. Nedá sa to povedať inak. Profesori Gamče sa zbláznili. Možno nie všetci, ale rozhodne aspoň traja. A spomedzi nich vyniká jedna pani profesorka – volajme ju Wilhelmína.

 

O čo ide? No, povedzme to takto: Je normálne keď nám dá profesorka na pondelok pred písomnými maturitami(!!!) (10.03.2008) písomku z literárneho seminára? A ešte k tomu dvojitú! Z dvoch tém, ktoré na seba vôbec nenadväzujú. Super.

 

A to je len jeden z problémov tohto týždňa. Pani profesorka Wilhelmína (tentoraz na normálnej hodine SJ) si zmyslela, že ďalšia písomka nám môže len prospieť. A tak máme vo štvrtok písomku zo slovenskej medzivojnovej literatúry. 40 strán učiva – piece of cake, nie? (Kto nevie po anglicky – hračka)

 

A ďalšia expertka – pani profesorka matematiky nám zajtra dáva písomku z pravdepodobnosti, ktorú vlastne nedokázala spoľahlivo vysvetliť a takmer nikto jej nerozumie.

 

Plus písomka z geografie vo štvrtok. A plánované skúšanie z anglického seminára (to beriem – má to aspoň niečo spoločné s maturitou). A skúšanie z biológie – učivo strednej školy plus vybrané učivo (napr. latinské názvy) vysokej školy.

 

A toto všetko necelý týždeň pred externou a písomnou časťou maturity, keď by sme sa mali pripravovať. Niekomu tu naozaj preplo (ale pomenoval by som to aj inak). A niekomu z toho prepne. Zaujímavé je, že profesorom sa to asi zdá normálne.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s