Stužková – časť 4

Tak toto bol ďalší z “rokovacích” dní. Na programe boli rôzne veci ako torta, fotky na oznamká a hlavným bodom bolo oznamko samotné (ešte stále). Dalo by sa povedať, že oznamko samo o sebe vyvolalo v triede takú malú vojnu. Horšie na tom je, že za “rokovacím” stolom sa takmer nikto neprikláňal ku kompromisu.

 

Celá tá aféra okolo oznamiek mi už osobne lezie hore krkom, takže len v skratke. Po prevedení návrhu do praktického konceptu sa časť triedy uspokojila s ním, no prišla ďalšia alternatíva – na titulnej strane budú naše vlastné fotky. To sa ale ďalšej skupine (hlavne chalanom, vrátane mňa) absolútne protivilo (čo budem mať na oznamku 300 fotiek??). Tak sa trieda namiesto rozdvojenia vo veci oznamka roztrojila a už to vyzeralo, že bude zle nedobre. Potom však prišiel zázrak!!! Ako inak by ste pomenovali to, že po riadne dlhej diskusii sa všetky tri strany zmierili s jedným riešením? Veď to je kompromis – niečo, čo v tejto triede nikto nevidel už hodne dlho.

 

A tak sme sa nakoniec dohodli – na oznamku fotky budú, ale budú prehnané grafickými filtrami a tým pádom skreslené a “umelecké”. 🙂 Čo zostáva otvorené, je program, ale o tom až nabudúce.

Reklamy

One thought on “Stužková – časť 4

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s